O nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy kolektywem artystów i rzemieślników, których połączyła przyjaźń i chęć współtworzenia.

 

TatStudio – ponad 20 lat w Trójmieście. Legenda. Kto nie słyszał o Dagmarze i jej Studiu chyba nigdy nie był nad zatoką. Jak na Kapitana przystało posiada energię i charyzmę, dzięki której z łatwością żegluje po polskiej scenie tatuażu. Jej doświadczenie pomaga wskazać właściwy kurs, a spod jej żagli wypływają na głębokie wody wspaniali nowi tatuatorzy.

Kult Tattoo – od 2001 roku łączy artyzm z indywidualizmem. Blisko 30 artystów tatuażu, ogólnoświatowej sławy festiwal oraz magazyn TattooFest. Ta ekipa żeglowała już na każdym z oceanów i zna wszelkie zakątki świata tatuażu. To ogromna flota profesjonalistów, którzy chętnie zabiorą Cię w rejs życia. 

Ferajna – niegdyś marynarze tatuowali się w portach na zapleczach barbershopów, ale te czasy już dawno minęły. Teraz możesz ostrzyc się u najlepszych barberów w mieście, którzy pracują obok najlepszych artystów tatuażu. Wyszkoleni przez chłopaków z Ferajny barberzy, jak szkuner fale, tną płynnie włosy a na ich fotelach zrelaksujesz się lepiej niż pirat w karaibskiej tawernie. 

Znamy się od lat i darzymy szacunkiem. Chociaż obracamy w różnych środowiskach, to zawsze znajdziemy czas, żeby porozmawiać o naszych pasjach i nawzajem zarażać się zajawką.
Łączy nas jedno –  profesjonalne podejście do pracy.

Połączone siły tych trzech ekip, to nie burza w szklance wody, tylko prawdziwy SZTORM!

Co robimy?

Wykonujemy ponadczasowe tatuaże i fryzury, dopasowane indywidualnie do Ciebie, dlatego odeprą fale przychodzących i znikających chwilowych trendów. 

Gdzie jesteśmy? 

W Garnizonie – bo to tutaj spotyka się historia, wizja i kultura. Tworzymy przestrzeń dla nieskrępowanej kreatywności, z poszanowaniem dla tradycji tatuażu i barberingu.